DR.BROWN'S pudelītes OPTIONS ar šauru kakliņu, standarta, 60 ml, 2 gab.
-40%

Parastā cena: €18,89

Special Price €11,34

DR.BROWN'S pudelītes OPTIONS ar šauru kakliņu, standarta, 60 ml, 2 gab.

Pieejamība: Ir noliktavā

Brand: Browns
Barcode: 072239308219

Parastā cena: €18,89

Special Price €11,34

Īss apraksts

Iepakojumā: 2 pudelītes ar iekšējo gaisa cirkulācijas sistēmu, 2 knupīši priekšlaicīgi dzimušam zīdainim, birstīte tīrīšanai.
Apraksts

Detaļas

Kliniskajos petijumos pieradits, ka aizsarga no zarnu kolikam, atgrušanas un vedera uzpušanas

OPTIONS ar uzlabotiem, Iekšeja gaisa cirkulacijas sistema. Palidz izvairities no zarnu trakta problemam: koliku simptomiem, vedera uzpušanas, atgrušanas. Palidz saglabat A, C un E vitaminu un lipidus, kas nepieciešami zidai_a veseligai attistibai. Edinašana bez vakuuma palidz sagremot, nodrošina labaku miega režimu. Ši novatoriska pudelite efektivi atbilst visam vecaku vajadzibam.

OPTIONS™ aug kopa ar jusu Berna vajadzibam un noder neatkarigi no ta, vai jusu mazulis saskaras ar gremošanas problemam, vai ne. OPTIONS sniedz iespeju izveleties.

Kā tas darbojas iekšeja gaisa cirkulacijas sistema. 1. Gaiss iek_ust caur pudelites kakli_a uzliktni un plust tieši pa iekšejo gaisa cirkulacijas sistemu. 2. Gaiss plust caur ventilacijas cauruliti, nenonakot piena, lidz pat pudelites dibenam. 3. Iekšeja gaisa cirkulacijas sistema aizsarga no burbulišu veidošanas, vakuuma spiediena rašanas un knupiša sak_aušanas. 4. Piens brivi tek, zidainitis erti ed, it ka tiktu barots ar kruti.

Kad ir laiks mainīt knupīti? Ja barošanas laikā Jūsu mazulis: aizrijas, viņam grūti norīt pienu, mazulis klepo, piens ēšanas laikā līst ārā no mutītes, mazulis atsakās no pudelītes, viņam grūti sūkt pienu, viņš ilgi ēd, ēšanas laikā ir izvairīgs vai uzbudināts, ēdot aizmieg.

Nesatur bisfenolu A (BPA).

Pudelites ar šauru kakliņu ieteicams izveleties tad, ja mazulis tiek barots tikai maksligi un mammas kruti neziž nemaz. Zidainim, kas netiek barots ar kruti, no tas est bus vieglak.

2 silikona knupīši pudelītēm ar šauru kakliņu, paredzēti priekšlaicīgi dzimušiem zīdaiņiem.  Bez bisfenola A (BPA). Vislēnākā plūsma

Ingredients
По-русски
In English
Atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Atsauksme "DR.BROWN'S pudelītes OPTIONS ar šauru kakliņu, standarta, 60 ml, 2 gab."

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi