Dr. Brown‘s pudelītes OPTIONS+ ar šauru kakliņu, standarta, 120 ml, 2 gab.
-25%

Parastā cena: €19,54

Special Price €14,65

Dr. Brown‘s pudelītes OPTIONS+ ar šauru kakliņu, standarta, 120 ml, 2 gab.

Pieejamība: Ir noliktavā

Brand: Browns
Barcode: 072239306314

Parastā cena: €19,54

Special Price €14,65

Īss apraksts

Dr. Brown‘s pudelītes OPTIONS+ ar šauru kakliņu, standarta, 120 ml, 2 gab. Iepakojumā: 2 pudelītes ar iekšējo gaisa cirkulācijas sistēmu, 2 knupīši (no 0 līdz 3 mēnešu vecumam), birstīte tīrīšanai.
Apraksts

Detaļas

Patentētā iekšējā gaisa cirkulācijas sistēma samazina kolikas, atgrūšanu, atraugas, gāzu uzkrāšanos organismā. Palīdz saglabāt A, C, E vitamīnus un lipīdus, kas nepieciešami zīdaiņa veselīgai attīstībai. Bez BPA (bisfenola A), PVC un svina. 

Kopšana: izņemiet no pudelītes tīrīšanai paredzēto birstīti. Pirms lietošanas izjauciet un nomazgājiet visas pudelītes daļas. Knupīti (pirms pirmās lietošanas reizes) pavāriet ūdenī 5 minūtes. Pēc pudelītes lietošanas nomazgājiet visas pudelītes daļas ar karstu ūdeni un mazgāšanas līdzekli, īpašu uzmanību pievēršot iekšējai gaisa cirkulācijas sistēmai. Caurulīšu mazgāšanai izmantojiet iepakojumā esošo mazo birstīti. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā uz augšējā plaukta, pirms tam izjaucot visas pudelītes daļas.

Pudelīšu un knupīšu sterilizēšana. Iespējami vairāki veidi: vārot ūdenī, iemērcot zīdaiņu pudelīšu mazgāšanai paredzētos dezinfekcijas līdzekļos (ievērojot ražotāja instrukciju), elektriskajā sterilizatorā vai mikroviļņu krāsnī speciālā sterilizācijas maisiņā. Esiet uzmanīgi, karsts ūdens vai tvaiki var applaucēt rokas. Pudelītes, knupīšus un aksesuārus sterilizējiet tikai ar tīrām rokām. Mazo, komplektā iekļauto birstīti nedrīkst sterilizēt.

Brīdinājums! Jūsu bērna drošībai un veselībai: barot bērnu ar pudelīti drīkst tikai pieaugusi persona. Nelietojiet pudeles knupīti māneklīša vietā. Pastāvīga vai ilgstoša šķidrumu lietošana var bojāt zobus. Pirms barošanas pārbaudiet šķidruma temperatūru. Katru reizi pārbaudiet knupīti, pamanot knupīša nolietošanās pazīmes, nomainiet to pret jaunu.

Uzmanību! Nesildiet pudelīti mikroviļņu krāsnī, jo pienā vai maisījumā var veidoties karstas vietas.

Ražotājs: “Handi-craft company”, ASV.
Izplatītājs: UAB “Herba Humana”, Konstitucijos pr. 9-123, tālr.: (8-5) 2754127. Viļņa, Lietuva.

Ingredients
По-русски
In English
Atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Atsauksme "Dr. Brown‘s pudelītes OPTIONS+ ar šauru kakliņu, standarta, 120 ml, 2 gab."

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi

Up Sells

You may also be interested in the following product(s).