Dr. Brown’s stikla pudelītes OPTIONS+ ar platu kakliņu, 150 ml, 2 gab.
-25%

Parastā cena: €29,97

Special Price €22,48

Dr. Brown’s stikla pudelītes OPTIONS+ ar platu kakliņu, 150 ml, 2 gab.

Pieejamība: Ir noliktavā

Brand: Browns
Barcode: 072239317099

Parastā cena: €29,97

Special Price €22,48

Īss apraksts

Dr. Brown’s stikla pudelītes OPTIONS+ ar platu kakliņu, 150 ml, 2 gab. Iepakojumā: 2 pudelītes ar iekšējo gaisa cirkulācijas sistēmu, 2 knupītis (no 0 līdz 3 mēnešu vecumam), birstīte tīrīšanai.
Apraksts

Detaļas

Klīniskos pētījumos pierādīts, ka patentētā iekšējā gaida cirkulācijas sistēma aizsargā no koliku simptomiem, vēdera pūšanās, atgrūšanas, palīdz saglabāt A, C, E vitamīnus un lipīdus, kas nepieciešami zīdaiņa veselīgai attīstībai. Uzlabo gremošanu, uztur labāku miega režīmu. Ar mīkstu silikona knupīti, kura forma līdzīga mātes krūts anatomijai, lai barošana būtu dabiskāka. Pudelīti ieteicams lietot ar iekšējo gaisa cirkulācijas sistēmu, bet, bērnam paaugoties, kad zarnu trakta problēmas viņu vairs nemoka, to var izņemt un lietot pudelīti bez tās. Bez BPA (bisfenola A), PVC un svina. 

Pirms pirmās lietošanas reizes: rokām un virsmām jābūt tīrām. Izņemiet tīrīšanai paredzēto birstīti no pudelītes. Pirms lietošanas izjauciet pudelīti un nomazgājiet visas pudelītes daļas. Knupīti (pirms pirmās lietošanas reizes) pavāriet ūdenī 5 minūtes. Knupīša caurumiņam jābūt tīram. Katru reizi pārbaudiet knupīti, pamanot knupīša bojājumus, nomainiet to pret jaunu. Pēc pudelītes lietošanas nomazgājiet visas pudelītes daļas, īpaši gaisa cirkulācijas sistēmu, ar karstu ūdeni un mazgāšanas līdzekli. Caurulītes mazgājiet ar komplektā iekļauto mazo birstīti. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā uz augšējā plauka, pirms tam izjaucot visas pudelītes daļas.

Pudelītes un knupīša sterilizēšana. Iespējami vairāki veidi: pārlejot ar vārošu ūdeni, iemērcot dezinfekcijas līdzekļos, kas paredzēti zīdaiņu pudelīšu mazgāšanai (ievērojot ražotāja instrukciju), elektriskajā sterilizatorā vai mikroviļņu krāsnī speciālā sterilizācijas maisiņā. Temperatūra nedrīkst pārsniegt 100 °C. Esiet uzmanīgi, karsts ūdens vai tvaiks var apdedzināt rokas. Pudelītes, knupīšus un aksesuārus sterilizējiet tikai ar tīrām rokām. Komplektā iekļauto mazo birstīti nevar sterilizēt.

Brīdinājums! Jūsu bērna drošībai un veselībai: barot bērnu ar pudelīti drīkst tikai pieaugusi persona. Nelietojiet pudeles knupīti māneklīša vietā. Pastāvīga vai ilgstoša šķidrumu lietošana var bojāt zobus. Pirms barošanas pārbaudiet šķidruma temperatūru.

Uzmanību! Nesildiet pudelīti mikroviļņu krāsnī, jo pienā vai maisījumā var veidoties karstas vietas.

Barošana no pudelītes ar iekšējo gaisa cirkulācijas sistēmu. Nekratiet pudelīti, lai samaisītu piena maisījumu. Kratot veidojas gaisa burbulīši. Maisījumu uzmanīgi izmaisiet citā traukā, lai nepaliktu pulvera kunkuļi, kas var nosprostot knupīša caurumiņu, un pārlejiet šķidrumu pudelītē. Ventilācijas sistēma nedarbosies, ja pārsniegsiet atļauto šķidruma daudzuma normu pudelītē. Ja pudelīti nepieciešams uzsildīt, pirms tam obligāti izņemiet iekšējo gaisa cirkulācijas sistēmu, lai sildīšanas laikā šķidrums pa caurulīti neceltos uz augšu. Nesildiet pienu vairāk par 37 °C. Vienmēr pārbaudiet šķidruma temperatūru, pirms pudelīte tiek dota bērnam.

Ražotājs: “Handi-craft company”, ASV.
Izplatītājs: UAB “Herba Humana”, Konstitucijos pr. 9-123, tālr. (8-5) 2754127. Viļņa, Lietuva.

Additional Info
Atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Atsauksme "Dr. Brown’s stikla pudelītes OPTIONS+ ar platu kakliņu, 150 ml, 2 gab."

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi

Up Sells

You may also be interested in the following product(s).