DR. BROWN’S stikla pudelīte OPTIONS+ ar šauru kakliņu, 120 ml
-20%

Parastā cena: €16,07

Special Price €12,85

DR. BROWN’S stikla pudelīte OPTIONS+ ar šauru kakliņu, 120 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

Brand: Browns
Barcode: 072239321324

Parastā cena: €16,07

Special Price €12,85

Īss apraksts

Iepakojumā: 1 pudelīte ar iekšējo gaisa cirkulācijas sistēmu, 1 knupītis (no 0 līdz 3 mēnešu vecumam), birstīte tīrīšanai.
Apraksts

Detaļas

Beidzot ilgi gaidītā stikla pudelīte ar šauru kakliņu jau tirdzniecībā. Stikla pudelīti ir ne tikai patīkami lietot, tā ir arī veselīgāka. Pudelīte ir izgatavota no kvalitatīva borosilikāta stikla, kam piemīt īpaša izturība pret karstumu un aukstumu, tai nav bīstamas pēkšņas temperatūras izmaiņas. Šīs pudelītes bez bailēm varat sterilizēt. Pudelītes neietekmē vides faktori, tās paliek caurspīdīgas un skaistas.

Kliniskajos petijumos pieradits, ka aizsarga no zarnu kolikam, atgrušanas un vedera uzpušanas

OPTIONS+ ar uzlabotiem, Iekšeja gaisa cirkulacijas sistema. Palidz izvairities no zarnu trakta problemam: koliku simptomiem, vedera uzpušanas, atgrušanas. Palidz saglabat A, C un E vitaminu un lipidus, kas nepieciešami zidai_a veseligai attistibai. Edinašana bez vakuuma palidz sagremot, nodrošina labaku miega režimu. Ši novatoriska pudelite efektivi atbilst visam vecaku vajadzibam.

OPTIONS+ ™ aug kopa ar jusu Berna vajadzibam un noder neatkarigi no ta, vai jusu mazulis saskaras ar gremošanas problemam, vai ne. OPTIONS+ sniedz iespeju izveleties.

Kā tas darbojas iekšeja gaisa cirkulacijas sistema. 1. Gaiss iek_ust caur pudelites kakli_a uzliktni un plust tieši pa iekšejo gaisa cirkulacijas sistemu. 2. Gaiss plust caur ventilacijas cauruliti, nenonakot piena, lidz pat pudelites dibenam. 3. Iekšeja gaisa cirkulacijas sistema aizsarga no burbulišu veidošanas, vakuuma spiediena rašanas un knupiša sak_aušanas. 4. Piens brivi tek, zidainitis erti ed, it ka tiktu barots ar kruti.

Kad ir laiks mainīt knupīti? Ja barošanas laikā Jūsu mazulis: aizrijas, viņam grūti norīt pienu, mazulis klepo, piens ēšanas laikā līst ārā no mutītes, mazulis atsakās no pudelītes, viņam grūti sūkt pienu, viņš ilgi ēd, ēšanas laikā ir izvairīgs vai uzbudināts, ēdot aizmieg.

Nesatur bisfenolu A (BPA).

Pudelites ar šauru kakliņu ieteicams izveleties tad, ja mazulis tiek barots tikai maksligi un mammas kruti neziž nemaz. Zidainim, kas netiek barots ar kruti, no tas est bus vieglak.

Ingredients
По-русски
In English
Atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Atsauksme "DR. BROWN’S stikla pudelīte OPTIONS+ ar šauru kakliņu, 120 ml"

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi