DR.BROWN'S pudelīte OPTIONS ar platu kakliņu, 270 ml + dāvanu komplekts
-40%

Parastā cena: €19,11

Special Price €11,46

DR.BROWN'S pudelīte OPTIONS ar platu kakliņu, 270 ml + dāvanu komplekts

Pieejamība: Ir noliktavā

Quantity: 2

Brand: Browns
Barcode: 072239306833

Parastā cena: €19,11

Special Price €11,46

Īss apraksts

Iepakojumā: 1 pudelīte ar iekšējo gaisa cirkulācijas sistēmu, 1 knupītis (no 0 līdz 3 mēnešu vecumam), birstīte tīrīšanai + māneklīša turētājs, I līmeņa māneklītis.
Apraksts

Detaļas

Pudelīte

Kliniskajos petijumos pieradits,ka aizsarga no zarnu kolikam, atgrušanas un vedera uzpušanas

OPTIONS ar uzlabotiem, Iekšeja gaisa cirkulacijas sistema: Palidz izvairities no zarnu trakta problemam: koliku simptomiem, vedera uzpušanas, atgrušanas. Palidz saglabat A, C un E vitaminu un lipidus, kas nepieciešami zidai_a veseligai attistibai. Edinašana bez vakuuma palidz sagremot, nodrošina labaku miega režimu. Ši novatoriska pudelite efektivi atbilst visam vecaku vajadzibam.

OPTIONS™ aug kopa ar jusu Berna vajadzibam un noder neatkarigi no ta, vai jusu mazulis saskaras ar gremošanas problemam, vai ne. OPTIONS sniedz iespeju izveleties.

Kā tas darbojas iekšeja gaisa cirkulacijas sistema. 1. Gaiss iek_ust caur pudelites kakli_a uzliktni un plust tieši pa iekšejo gaisa cirkulacijas sistemu. 2. Gaiss plust caur ventilacijas cauruliti, nenonakot piena, lidz pat pudelites dibenam. 3. Iekšeja gaisa cirkulacijas sistema aizsarga no burbulišu veidošanas, vakuuma spiediena rašanas un knupiša sak_aušanas. 4. Piens brivi tek, zidainitis erti ed, it ka tiktu barots ar kruti.

Kad ir laiks mainīt knupīti? Ja barošanas laikā Jūsu mazulis: aizrijas, viņam grūti norīt pienu, mazulis klepo, piens ēšanas laikā līst ārā no mutītes, mazulis atsakās no pudelītes, viņam grūti sūkt pienu, viņš ilgi ēd, ēšanas laikā ir izvairīgs vai uzbudināts, ēdot aizmieg.

Nesatur bisfenolu A (BPA).

 

Māneklīši no 0 līdz 6 mēnešu vecumam

Ortodontiskie PRE VENT māneklīšiem ir patentēta forma. Izstrādājis bērnu zobārsts, aprīkoti ar gaisa kanāliem, kas, mazulim zīžot, palīdz samazināt spiedienu mutītē. Ļoti plāni, minimāli ietekmē mazuļa mutīti, samazina nepareiza sakodiena veidošanās iespēju. Pareizai mēles pozīcijai un mutes attīstībai. Dr. Deiviss ir konstatējis, ka spiedienu uz aukslējām var samazināt, izveidojot māneklītī gaisa kanālu, kurš samazina gaisa izsūkšanu un zīšanas laikā izplešas. Šis patentētais, aktīvais, gaisa kanāls atveras, samazinot spiedienu, kad bērns sāk zīst. Nesatur bisfenolu A (BPA).

 

Māneklīša turētājs ar lentīti

Aizsargā no mutītes izkritušu māneklīti, neļaujot tam nokrist zemē. Piemērots lielākajai daļai māneklīšu. Bez bisfenola A (BPA). 

Ingredients
По-русски
In English
Atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Atsauksme "DR.BROWN'S pudelīte OPTIONS ar platu kakliņu, 270 ml + dāvanu komplekts"

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi

Up Sells

You may also be interested in the following product(s).