DR.BROWN'S pārejas pudelīte OPTIONS+ ar šauru kakliņu, 250 ml + silikona snīpītis
€11,07

DR.BROWN'S pārejas pudelīte OPTIONS+ ar šauru kakliņu, 250 ml + silikona snīpītis

Pieejamība: Ir noliktavā

Brand: Browns
Barcode: 072239309582
€11,07

Īss apraksts

Dr. Brown’s pārejas pudelīte OPTIONS+ ar šauru kakliņu, 250 ml + silikona snīpītis
Apraksts

Detaļas

Iepakojumā: 1 pudelīte ar iekšējo gaisa cirkulācijas sistēmu, 1 knupītis (no 6 līdz 9 mēnešu vecumam), 1 silikona snīpītis (no 6 mēnešu vecuma), 1 birstīte tīrīšanai.

Pudelīte ar silikona snīpīti palīdz mazulim vieglāk pāriet no pudelītes pie krūzītes vai mācību krūzītes.

Kliniskajos petijumos pieradits,ka aizsarga no zarnu kolikam, atgrušanas un vedera uzpušanas

OPTIONS+ ar uzlabotiem, Iekšeja gaisa cirkulacijas sistema: Palidz izvairities no zarnu trakta problemam: koliku simptomiem, vedera uzpušanas, atgrušanas. Palidz saglabat A, C un E vitaminu un lipidus, kas nepieciešami zidai_a veseligai attistibai. Edinašana bez vakuuma palidz sagremot, nodrošina labaku miega režimu. Ši novatoriska pudelite efektivi atbilst visam vecaku vajadzibam.

OPTIONS™ aug kopa ar jusu Berna vajadzibam un noder neatkarigi no ta, vai jusu mazulis saskaras ar gremošanas problemam, vai ne. OPTIONS+ sniedz iespeju izveleties.

Kā tas darbojas iekšeja gaisa cirkulacijas sistema. 1. Gaiss iek_ust caur pudelites kakli_a uzliktni un plust tieši pa iekšejo gaisa cirkulacijas sistemu. 2. Gaiss plust caur ventilacijas cauruliti, nenonakot piena, lidz pat pudelites dibenam. 3. Iekšeja gaisa cirkulacijas sistema aizsarga no burbulišu veidošanas, vakuuma spiediena rašanas un knupiša sak_aušanas. 4. Piens brivi tek, zidainitis erti ed, it ka tiktu barots ar kruti.

Kad ir laiks mainīt knupīti? Ja barošanas laikā Jūsu mazulis: aizrijas, viņam grūti norīt pienu, mazulis klepo, piens ēšanas laikā līst ārā no mutītes, mazulis atsakās no pudelītes, viņam grūti sūkt pienu, viņš ilgi ēd, ēšanas laikā ir izvairīgs vai uzbudināts, ēdot aizmieg.

Nesatur bisfenolu A (BPA).

Ingredients
По-русски
In English
Atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Atsauksme "DR.BROWN'S pārejas pudelīte OPTIONS+ ar šauru kakliņu, 250 ml + silikona snīpītis"

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi

Up Sells

You may also be interested in the following product(s).