Tumsā spīdošs PreVent BUTTERFLY silikona māneklītis, no 12 mēnešu vecuma
-35%

Parastā cena: €8,69

Special Price €5,65

Tumsā spīdošs PreVent BUTTERFLY silikona māneklītis, no 12 mēnešu vecuma

Pieejamība: Ir noliktavā

Brand: Browns
Barcode: 072239307779

Parastā cena: €8,69

Special Price €5,65

Īss apraksts

Tumsā spīdošs PreVent BUTTERFLY silikona māneklītis, no 12 mēnešu vecuma. Māneklīša galviņa tumsā spīd, tāpēc māneklīti naktī gultiņā viegli var atrast.
Apraksts

Detaļas

Mīksts māneklītis, kas nesaraujas, ar patentētu gaisa kanālu, kas, mazulim zīžot, samazina spiedienu mutē. Izstrādājis bērnu zobārsts. Ļoti plāns, minimāli ietekmē mazuļa muti, samazina nepareiza sakodiena veidošanās iespēju. Pareizai mēles pozīcijai un mutes attīstībai. Speciālā tauriņa forma nodrošina vaidziņiem un degunam vairāk komforta. Bez bisfenola A (BPA). Brīdinājums: nekariniet māneklīti bērnam kaklā, tas rada nosmakšanas draudus.

Kopšana: darbojieties tikai ar tīrām rokām un uz tīrām virsmām. Pirms pirmās lietošanas reizes pavāriet māneklīti 5 minūtes. Atdzesējiet un izspiediet ūdens atliekas. Pirms katras lietošanas reizes nomazgājiet ar karstu ūdeni un mazgāšanas līdzekli, rūpīgi noskalojiet. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā uz augšējā plaukta.

Brīdinājums! Jūsu bērna drošībai un veselībai: pirms katras lietošanas reizes pastaipiet māneklīti uz visām pusēm, lai pārliecinātos, ka tas neplīst, īpaši svarīgi tas ir zobiņu šķilšanās laikā. Mazulis var ieelpot sīkās daļiņas, un tas var radīt nopietnas veselības problēmas. Nomainiet pret citu, ja parādījušās jebkādas nolietojuma pazīmes. Neatstājiet bērnu bez uzraudzības. Māneklīti nedrīkst mērcēt saldos šķidrumos vai zālēs, tas var izraisīt kariesu. Neatstājiet māneklīti dezinfekcijas līdzeklī ilgāk par atļauto laiku, jo māneklītis var sākt drupt. Drošības un higiēnas apsvērumu dēļ māneklīti vajadzētu mainīt ik pēc viena–diviem mēnešiem. Lai neradītu nosmakšanas draudus, nedodiet bērnam māneklīša aizsargvāciņu.

Ražotājs: “Handi-craft company”, ASV.
Izplatītājs: UAB “Herba Humana”, Konstitucijos pr. 9-123, tālr.: (8-5) 2754127. Viļņa, Lietuva

Additional Info
Atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Atsauksme "Tumsā spīdošs PreVent BUTTERFLY silikona māneklītis, no 12 mēnešu vecuma"

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi

Up Sells

You may also be interested in the following product(s).