Knupīša turētājs–miega rotaļlieta LOVEY + viengabala konstrukcijas silikona māneklītis, 0+ mēnešu vecumam
-20%

Parastā cena: €19,97

Special Price €15,97

Knupīša turētājs–miega rotaļlieta LOVEY + viengabala konstrukcijas silikona māneklītis, 0+ mēnešu vecumam

Pieejamība: Ir noliktavā

Brand: Browns
Barcode: 072239315835

Parastā cena: €19,97

Special Price €15,97

Īss apraksts

Knupīša turētājs–miega rotaļlieta LOVEY + viengabala konstrukcijas silikona māneklītis, 0+ mēnešu vecumam
Apraksts

Detaļas

Rotaļlietai ir turētāji, pie kā iespējams piestiprināt visus DR. BROWN’S un daudzu citu ražotāju māneklīšus un smaganu masētājus. Bērnam ir patīkami turēt rociņās savu miega rotaļlietu. Dažādo tekstūru un krāsu audumi stimulē sensoriku.

LOVEY sastāvs: poliesters, plastmasas spiedpogas, pildījums – poliestera šķiedra un poliuretāna burbulīši.

LOVEY kopšana: var mazgāt ar rokām. Nedrīkst mazgāt automātiskajā veļas mazgājamajā mašīnā. Pēc mazgāšanas kārtīgi izžāvējiet. Pirms katras lietošanas reizes pārbaudiet rotaļlietu un stiprinājumu siksniņas, pamanot nolietojuma pazīmes, pārtrauciet lietošanu.

Viengabala konstrukcijas silikona māneklītis. Māneklīša forma atbilst standarta pudelīšu knupītim. Speciālā tauriņa forma nodrošina vaidziņiem un degunam vairāk komforta. Viegls, izgatavots no 100 % medicīniskā silikona. Bez bisfenola A (BPA).

Kopšana: darbojieties tikai ar tīrām rokām un uz tīrām virsmām. Pirms pirmās lietošanas reizes pavāriet māneklīti 5 minūtes. Atdzesējiet un izspiediet ūdens atliekas. Pirms katras lietošanas reizes nomazgājiet ar karstu ūdeni un mazgāšanas līdzekli, rūpīgi noskalojiet. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā uz augšējā plaukta. Brīdinājums!

Jūsu bērna drošībai un veselībai: pirms katras lietošanas reizes pastaipiet māneklīti uz visām pusēm, lai pārliecinātos, ka tas neplīst, īpaši šķiļoties zobiņiem. Mazulis var ieelpot sīkās daļiņas, un tas var radīt nopietnas veselības problēmas. Nomainiet pret citu, ja parādījušās jebkādas nolietojuma pazīmes. Neatstājiet bērnus bez uzraudzības. Māneklīti nedrīkst mērcēt saldos šķidrumos vai zālēs, tas var izraisīt kariesu. Neatstājiet māneklīti dezinfekcijas līdzeklī ilgāk par atļauto laiku, jo māneklītis var sākt drupt. Drošības un higiēnas apsvērumu dēļ māneklīti vajadzētu mainīt ik pēc viena–diviem mēnešiem.

Ražotājs: “Handi-craft company”, ASV.
Izplatītājs: UAB “Herba Humana”, Konstitucijos pr. 9-123, tālr.: (5) 2754127. Viļņa, Lietuva.

 

Additional Info
Atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Atsauksme "Knupīša turētājs–miega rotaļlieta LOVEY + viengabala konstrukcijas silikona māneklītis, 0+ mēnešu vecumam"

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi