DR.BROWN’S Options+ pudelīšu ar platu kakliņu komplekts jaundzimušajiem, zila
-20%

Parastā cena: €47,43

Special Price €37,95

DR.BROWN’S Options+ pudelīšu ar platu kakliņu komplekts jaundzimušajiem, zila

Pieejamība: Izpārdots

Brand: Browns
Barcode: 072239318270

Parastā cena: €47,43

Special Price €37,95

Īss apraksts

Komplekts sastāv no: 2x270ml + 150ml platu kakliņu pudelīte Options+ un mazas birstītes tīrīšanai, silikona māneklīši, no 0 līdz 6 mēnešu, smaganu masētājs, birstīte.
Apraksts

Detaļas

Pudelītes

Kliniskajos petijumos pieradits,ka aizsarga no zarnu kolikam, atgrušanas un vedera uzpušanas

OPTIONS+ ar uzlabotiem, Iekšeja gaisa cirkulacijas sistema: Palidz izvairities no zarnu trakta problemam: koliku simptomiem, vedera uzpušanas, atgrušanas. Palidz saglabat A, C un E vitaminu un lipidus, kas nepieciešami zidai_a veseligai attistibai. Edinašana bez vakuuma palidz sagremot, nodrošina labaku miega režimu. Ši novatoriska pudelite efektivi atbilst visam vecaku vajadzibam.

OPTIONS+ ™ aug kopa ar jusu Berna vajadzibam un noder neatkarigi no ta, vai jusu mazulis saskaras ar gremošanas problemam, vai ne. OPTIONS+ sniedz iespeju izveleties.

Kā tas darbojas iekšeja gaisa cirkulacijas sistema. 1. Gaiss iek_ust caur pudelites kakli_a uzliktni un plust tieši pa iekšejo gaisa cirkulacijas sistemu. 2. Gaiss plust caur ventilacijas cauruliti, nenonakot piena, lidz pat pudelites dibenam. 3. Iekšeja gaisa cirkulacijas sistema aizsarga no burbulišu veidošanas, vakuuma spiediena rašanas un knupiša sak_aušanas. 4. Piens brivi tek, zidainitis erti ed, it ka tiktu barots ar kruti.

Kad ir laiks mainīt knupīti? Ja barošanas laikā Jūsu mazulis: aizrijas, viņam grūti norīt pienu, mazulis klepo, piens ēšanas laikā līst ārā no mutītes, mazulis atsakās no pudelītes, viņam grūti sūkt pienu, viņš ilgi ēd, ēšanas laikā ir izvairīgs vai uzbudināts, ēdot aizmieg.

Nesatur bisfenolu A (BPA).

Pūdelītem OPTIONS+ piemēroti tikai OPTIONS+ kņupīši

Māneklīši no 0 līdz 6 mēnešu vecumam:

Komplekti 2 gab., divpusēji māneklīši, nav svarīgi, kuru pusi ieliksiet bērna mutē, plastmasas disks ar caurumiņiem gaisa cirkulācijai, lai nekairinātu ādu ap muti., ar vāciņiem, bez bisfenola A (BPA)

Ergonomisks A formas smaganu masētājs

Elastīgs, turēšanai mazās rociņās ērts smaganu masētājs. Dažādas virsmas tekstūras. Ergonomiska forma, kas bērnam ļauj vieglāk aizsniegt pat vistālākās mutītes vietas. Palīdz attīstīties žokļa kaulam. Izstrādājis bērnu zobārsts. Izturīgs, izgatavots no 100 % silikona. Paredzēts ilgstošai košļāšanai, košanai, mēles stāvokļa un valodas attīstībai. Var likt ledusskapī. Nesatur bisfenolu A (BPA). No 3 mēnešu vecuma.

Birstīte pudelīšu mazgāšanai

Birstīte pudelīšu un knupīšu mazgāšanai. Sūklīši aizsniedz un tīri nomazgā pudelītes dibenu, bet stingrie sari – pudelītes iekšējās sieniņas. Noņemot birstītes līpošo kājiņu, parādās speciāls uzgalis, kas paredzēts grūti pieejamu vietu knupīša iekšpusē mazgāšanai. Ērts, neslīdošs rokturis. Līpošs statīvs–kājiņa, kas paredzēts, lai birstīte stingri turētos pielīmēta un nesaskartos ar virtuves virsmām. Bez bisfenola A (BPA).

Ingredients
По-русски
In English
Atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Atsauksme "DR.BROWN’S Options+ pudelīšu ar platu kakliņu komplekts jaundzimušajiem, zila"

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi