Krūzīte ar cietu snīpīti, no 12 mēnešu vecuma, 350 ml
-10%

Parastā cena: €9,55

Special Price €8,59

Krūzīte ar cietu snīpīti, no 12 mēnešu vecuma, 350 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

Brand: Browns
Barcode: 072239314678

Parastā cena: €9,55

Special Price €8,59

Īss apraksts

Krūzīte ar cietu snīpīti, no 12 mēnešu vecuma, 350 ml (BLUE WOLF)
Apraksts

Detaļas

Ar viena malka silikona vārstu. Izturīga, bet viegla. Ar izvirzītu, cietu snīpīti, kurš aprīkots ar viengabala nepilošu silikona vārstu. Viegli saliekama/izjaucama, viegli tīrāma. Bez bisfenola A (BPA). rokturi.

Pirms lietošanas: izjauciet krūzīti, noņemiet vārstu no vāciņa.

Tīrīšana: krūzīti mazgājiet tikai ar tīrām rokām. Pirms pirmās un turpmākām lietošanas reizēm izmazgājiet ar siltu ūdeni, kam pievienots mazgāšanas līdzeklis. Rūpīgi izskalojiet. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā uz augšējā plaukta.

Salikšana: ievietojiet vārstu vāciņa apakšpusē pie snīpīša. Ielejiet šķidrumu. Uzskrūvējiet vāciņu.

Brīdinājums! Drošībai un veselībai: vienmēr lietojiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Pastāvīga vai ilgstoša šķidrumu dzeršana var bojāt zobus. Krūzīti vienmēr lietojiet tikai ar vārstu. Bez vārsta krūzīte nefunkcionēs pilnībā. Snīpītim vienmēr jābūt tīram, nenosprostotam. Nav ieteicams krūzītē liet karstus un gāzētus dzērienus. Nesildiet mikroviļņu krāsnī, jo šķidrumos var veidoties karstas vietas. Nelietojiet ķīmiski stiprus tīrīšanas līdzekļus, jo tie var bojāt ražojumu. Nevāriet, nesterilizējiet mikroviļņu krāsnī. Neatstājiet tiešos saules staros vai karstās vietās, glabājiet sausā vietā. Visas daļas glabājiet bērniem nepieejamā vietā. Pirms katras lietošanas reizes pārbaudiet visas daļas, vai nav manāmas bojājumu pazīmes. Lai izvairītos no iespējamiem aizrīšanās draudiem, regulāri pārbaudiet vārsta izturību, pastaipot to, lai pārliecinātos, ka tas nav ieplaisājis vai saplīsis. Neatstājiet bērnu ar krūzīti bez uzraudzības. Neļaujiet bērnam staigāt vai skriet ar krūzīti rokās. Pamanot bojājumus, izmetiet nolietoto daļu. Barošanas problēmu gadījumā vērsieties pie ārsta.

Ražotājs: “Handi-craft company”, ASV.
Izplatītājs: UAB “Herba Humana”, Konstitucijos pr. 9-123, tālr.: (8-5) 2754127. Viļņa, Lietuva.

Additional Info
Atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Atsauksme "Krūzīte ar cietu snīpīti, no 12 mēnešu vecuma, 350 ml"

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi

Up Sells

You may also be interested in the following product(s).