Mācību krūzīte ar salmiņu un atsvaru, 270 ml, no 6 mēnešu vecuma
-20%

Parastā cena: €11,98

Special Price €9,58

Mācību krūzīte ar salmiņu un atsvaru, 270 ml, no 6 mēnešu vecuma

Pieejamība: Ir noliktavā

Brand: Browns
Barcode: 072239311394

Parastā cena: €11,98

Special Price €9,58

Īss apraksts

Mācību krūzīte ar salmiņu un atsvaru, 270 ml, no 6 mēnešu vecuma. Mīkstais, elastīgais salmiņš ar atsvaru ļauj mazulim dzert dzērienu neatkarīgi no tā, kādā leņķī krūzīte ir pagriezta. Nepil.
Apraksts

Detaļas

Kad krūzīte netiek lietota, uzlieciet vāciņu, un salmiņš ilgāk būs tīrs. Bez bisfenola A (BPA). Komplektā iekļauta birstīte salmiņa mazgāšanai.

Apkope: pirms lietošanas izmazgājiet visas daļas. Krūzīti mazgājiet tikai ar tīrām rokām un uz tīrām virsmām. Pirms pirmās un turpmākām lietošanas reizēm izmazgājiet ar siltu ūdeni, kam pievienots mazgāšanas līdzeklis. Rūpīgi izskalojiet. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā uz augšējā plaukta.

Salikšana: salmiņu veido divas daļas: silikona daļa ar vārstu, kura ievietojama vāciņā, un silikona daļa ar atsvaru.Ievietojiet salmiņa silikona daļu ar vārstu krūzītes vāciņa iekšējā daļā esošajā atverē. Pavelciet salmiņu uz abām pusēm, lai pārliecinātos, ka tas ir kārtīgi ievietots. Salmiņa silikona daļā no apakšpuses ievietojiet salmiņa silikona daļu ar atsvaru (savienojiet tās). Ielejiet dzērienu. Uzlieciet vāciņu ar salmiņu uz krūzītes un stingri aizskrūvējiet.

Brīdinājums! Drošībai un veselībai: lietojiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Pastāvīga vai ilgstoša piena, sulu vai saldu dzērienu lietošana var bojāt zobus. Salmiņa iekšpusei jābūt tīrai, nenosprostotai. Nesildiet mikroviļņu krāsnī, jo šķidrumos var veidoties karstas vietas. Nevāriet, nesterilizējiet mikroviļņu krāsnī. Neatstājiet tiešos saules staros vai karstās vietās, glabājiet sausā vietā. Visas daļas glabājiet bērniem nepieejamā vietā. Pirms katras lietošanas reizes pārbaudiet visas daļas, vai nav manāmas bojājumu pazīmes. Neļaujiet bērnam staigāt vai skriet ar krūzīti rokās. Nekad nelietojiet salmiņu māneklīša vai smaganu masētāja vietā. Pirms katras lietošanas reizes pārbaudiet, vai nav manāmas nolietojuma pazīmes. Pamanot bojājumus, izmetiet nolietoto daļu.

Ražotājs: “Handi-craft company”, ASV.
Izplatītājs: UAB “Herba Humana”, Konstitucijos pr. 9-123, tālr.: (8-5) 2754127. Viļņa, Lietuva.

 

Additional Info
Atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Atsauksme "Mācību krūzīte ar salmiņu un atsvaru, 270 ml, no 6 mēnešu vecuma"

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi

Up Sells

You may also be interested in the following product(s).