DR. BROWN'S Options+ pudelīšu ar šauru kakliņu komplekts jaundzimušajiem, zils
-20%

Parastā cena: €58,27

Special Price €46,62

DR. BROWN'S Options+ pudelīšu ar šauru kakliņu komplekts jaundzimušajiem, zils

Pieejamība: Ir noliktavā

Barcode: 072239306406

Parastā cena: €58,27

Special Price €46,62

Īss apraksts

Iepakojumā: 3 pudelītes 250 ml, 2 pudelītes 120 ml ar iekšējo gaisa cirkulācijas sistēmu; 5 knupīši I līmeņa (0 - 3 mēnešu vecumam), 2 knupīši II līmeņa (3 - 6 mēnešu vecumam), 2 knupīši III līmeņa (6 - 9 mēnešu vecumam); maza birstīte gaisa cirkulācijas sistēmas tīrīšanai; 2 hermētiski ceļojumu vāciņi; gela masētājs smaganām, birstīte pudelīšu un knupīšu mazgāšanai.
Apraksts

Detaļas

Pudelītes

Kliniskajos petijumos pieradits, ka aizsarga no zarnu kolikam, atgrušanas un vedera uzpušanas

OPTIONS+ ar uzlabotiem, Iekšeja gaisa cirkulacijas sistema. Palidz izvairities no zarnu trakta problemam: koliku simptomiem, vedera uzpušanas, atgrušanas. Palidz saglabat A, C un E vitaminu un lipidus, kas nepieciešami zidai_a veseligai attistibai. Edinašana bez vakuuma palidz sagremot, nodrošina labaku miega režimu. Ši novatoriska pudelite efektivi atbilst visam vecaku vajadzibam.

OPTIONS+ ™ aug kopa ar jusu Berna vajadzibam un noder neatkarigi no ta, vai jusu mazulis saskaras ar gremošanas problemam, vai ne. OPTIONS+ sniedz iespeju izveleties.

Kā tas darbojas iekšeja gaisa cirkulacijas sistema. 1. Gaiss iek_ust caur pudelites kakli_a uzliktni un plust tieši pa iekšejo gaisa cirkulacijas sistemu. 2. Gaiss plust caur ventilacijas cauruliti, nenonakot piena, lidz pat pudelites dibenam. 3. Iekšeja gaisa cirkulacijas sistema aizsarga no burbulišu veidošanas, vakuuma spiediena rašanas un knupiša sak_aušanas. 4. Piens brivi tek, zidainitis erti ed, it ka tiktu barots ar kruti.

Kad ir laiks mainīt knupīti? Ja barošanas laikā Jūsu mazulis: aizrijas, viņam grūti norīt pienu, mazulis klepo, piens ēšanas laikā līst ārā no mutītes, mazulis atsakās no pudelītes, viņam grūti sūkt pienu, viņš ilgi ēd, ēšanas laikā ir izvairīgs vai uzbudināts, ēdot aizmieg.

Nesatur bisfenolu A (BPA).

Pudelites ar šauru kakliņu ieteicams izveleties tad, ja mazulis tiek barots tikai maksligi un mammas kruti neziž nemaz. Zidainim, kas netiek barots ar kruti, no tas est bus vieglak.

Vāciņi glabāšanai / ceļojumiem

Piemēroti visām 120 ml un 250 ml Dr.Brown standarta pudelītēm, ar šauru kakliņu. Vāciņi blīvi nosedz pudelītes. Bez (BPA)

Ergonomisks A formas smaganu masētājs

Ergonomisks smaganu masētājs no 3 mēnešu vecuma, dažādas virsmas tekstūras, ergonomiska forma, kas bērnam ļauj vieglāk aizsniegt pat vistālākās mutītes vietas, palīdz attīstīties žokļa kaulam, izstrādājis bērnu zobārsts, izturīgs, izgatavots no 100 % silikona, paredzēts ilgstošai košļāšanai, košanai, mēles stāvokļa un valodas attīstībai, var likt ledusskapī, nesatur bisfenolu A (BPA)

Birstīte pudelīšu mazgāšanai

Birstīte pudelīšu mazgāšanai, sūklīši aizsniedz un tīri nomazgā pudelītes dibenu, bet stingrie sari – pudelītes iekšējās sieniņas, noņemot birstītes līpošo kājiņu, parādās speciāls uzgalis, kas paredzēts, lai izmazgātu grūti pieejamas vietas knupīša iekšpusē, ērts, neslīdošs rokturis, līpošs statīvs–kājiņa, kas paredzēts, lai birstīte stingri turētos pielīmēta un nesaskartos ar virtuves virsmām, bez bisfenola A (BPA)

Ingredients
По-русски
In English
Atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Atsauksme "DR. BROWN'S Options+ pudelīšu ar šauru kakliņu komplekts jaundzimušajiem, zils"

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi

Up Sells

You may also be interested in the following product(s).