DR.BROWN'S stikla pudelīte OPTIONS ar platu kakliņu, 270 ml
-40%

Parastā cena: €15,65

Special Price €9,39

DR.BROWN'S stikla pudelīte OPTIONS ar platu kakliņu, 270 ml

Pieejamība: Ir noliktavā

Brand: Browns
Barcode: 072239307878

Parastā cena: €15,65

Special Price €9,39

Īss apraksts

Dr. Brown‘s stikla pudelīte OPTIONS ar platu kakliņu, 270 ml. Iepakojumā: 1 pudelīte ar iekšējo gaisa cirkulācijas sistēmu, 1 knupītis (no 0 līdz 3 mēnešu vecumam), birstīte tīrīšanai.
Apraksts

Detaļas

Iepakojumā: 1 pudelīte ar iekšējo gaisa cirkulācijas sistēmu, 1 knupītis (no 0 līdz 3 mēnešu vecumam), birstīte tīrīšanai.

Pudelīte ir izgatavota no kvalitatīva medicīniska borosilikāta stikla, kam piemīt īpaša izturība pret karstumu un aukstumu, tai nav bīstamas pēkšņas temperatūras izmaiņas. Šīs pudelītes bez bailēm varat sterilizēt. Pudelītes neietekmē vides faktori, tās paliek caurspīdīgas un skaistas. Izmantojot pudelīti ar iekšējo gaisa cirkulācijas sistēmu, jūs palīdzat savam bērnam izvairīties no zarnu trakta problēmām, ēdienu ir vieglāk sagremot, labāk tiek uzņemti vitamīni. Ergonomiskās formas pudelīti ar platu kakliņu ir ērti turēt.

Kliniskajos petijumos pieradits,ka aizsarga no zarnu kolikam, atgrušanas un vedera uzpušanas

OPTIONS ar uzlabotiem, Iekšeja gaisa cirkulacijas sistema: Palidz izvairities no zarnu trakta problemam: koliku simptomiem, vedera uzpušanas, atgrušanas. Palidz saglabat A, C un E vitaminu un lipidus, kas nepieciešami zidai_a veseligai attistibai. Edinašana bez vakuuma palidz sagremot, nodrošina labaku miega režimu. Ši novatoriska pudelite efektivi atbilst visam vecaku vajadzibam.

OPTIONS™ aug kopa ar jusu Berna vajadzibam un noder neatkarigi no ta, vai jusu mazulis saskaras ar gremošanas problemam, vai ne. OPTIONS sniedz iespeju izveleties.

Kā tas darbojas iekšeja gaisa cirkulacijas sistema. 1. Gaiss iek_ust caur pudelites kakli_a uzliktni un plust tieši pa iekšejo gaisa cirkulacijas sistemu. 2. Gaiss plust caur ventilacijas cauruliti, nenonakot piena, lidz pat pudelites dibenam. 3. Iekšeja gaisa cirkulacijas sistema aizsarga no burbulišu veidošanas, vakuuma spiediena rašanas un knupiša sak_aušanas. 4. Piens brivi tek, zidainitis erti ed, it ka tiktu barots ar kruti.

Kad ir laiks mainīt knupīti? Ja barošanas laikā Jūsu mazulis: aizrijas, viņam grūti norīt pienu, mazulis klepo, piens ēšanas laikā līst ārā no mutītes, mazulis atsakās no pudelītes, viņam grūti sūkt pienu, viņš ilgi ēd, ēšanas laikā ir izvairīgs vai uzbudināts, ēdot aizmieg.

Nesatur bisfenolu A (BPA).

Ingredients
По-русски
In English
Atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Atsauksme "DR.BROWN'S stikla pudelīte OPTIONS ar platu kakliņu, 270 ml"

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi