DR. BROWN'S manuālais krūts piena sūknis ar piederumiem
-25%

Parastā cena: €59,44

Special Price €44,58

DR. BROWN'S manuālais krūts piena sūknis ar piederumiem

Pieejamība: Ir noliktavā

Quantity: 3

Brand: Browns
Barcode: 072239319475

Parastā cena: €59,44

Special Price €44,58

Apraksts

Detaļas

Dr. Brown’s manuālais krūts piena sūknis mammām, kuras baro bērnu ar krūti, un Options+ pudelīte ar platu kakliņu mazuļa barošanai vienā komplektā.

Ērti lietojams pat naktī. Dr. Brown’s manuālais krūts piena sūknis ar mīkstu “SoftShape ™” silikona uzgali – kluss, bet jaudīgs. Mīkstais 100 % silikona “SoftShape ™” uzgalis ērti pieguļ dažādas formas krūtīm.

Divi atslaukšanas režīmi, kas vēl labāk atdarina dabisku mazuļa barošanu. Sāciet ar īsāka intervāla, bet biežāku stimulāciju, lai veicinātu piena veidošanos, un, viegli regulējot, pārejiet pie garāka intervāla stimulācijas, tā atdarinot mierīgāku zīdaiņa zīšanas ritmu. Piens tiek atsūkts pēc iespējas maigāk, lai šis process līdzinātos mazuļa zīšanai (bez pēkšņiem vai ātriem pārtraukumiem) un veicinātu piena veidošanos. Izstrādāts saskaņā ar dabiskas barošanas speciālistu un māmiņu rekomendācijām.

Manuālais piena sūknis ir kompakts un ērts, esot ceļā, un ideāli piemērots mammām, kuras atgriezušās darbā.

Dr. Brown’s manuālā krūts piena sūkņa komplektā iekļauta Dr. Brown’s Options+ 150 ml pretkoliku pudelīte ar platu kakliņu, I līmeņa knupītis (0-3 mēnešu vecumam) un hermētisks ceļojumu vāciņš. Visas daļas var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā (uz augšējā plaukta). Pudelīte ar platu kakliņu un iekšējo gaisa cirkulācijas sistēmu, kas pieskrūvējama pie piena sūkņa. No pudelītes varēsiet pabarot mazuli, vai, uzskrūvējot vāciņu, uzglabāt to istabas temperatūrā, ledusskapī vai saldētavā līdz brīdim, kad būs nepieciešams pabarot mazuli. Manuālais krūts piena sūknis ir pilnībā izjaucams, tāpēc to var viegli izmazgāt. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā (tikai uz augšējām restēm). Bez bisfenola A (BPA).

Ingredients
По-русски
In English
Atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Atsauksme "DR. BROWN'S manuālais krūts piena sūknis ar piederumiem"

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi

Up Sells

You may also be interested in the following product(s).