Krūšautiņš–kakla lakatiņš ar silikona smaganu masētāju, no 3 mēnešu vecuma
-20%

Parastā cena: €9,99

Special Price €8,00

Krūšautiņš–kakla lakatiņš ar silikona smaganu masētāju, no 3 mēnešu vecuma

Pieejamība: Ir noliktavā

Brand: Browns
Barcode: 72239313947

Parastā cena: €9,99

Special Price €8,00

Īss apraksts

Krūšautiņš–kakla lakatiņš ar silikona smaganu masētāju, no 3 mēnešu vecuma. Mīksts krūšautiņš–kakla lakatiņš ar smaganu masētāja turētāju.
Apraksts

Detaļas

Mazulis, košļādams smaganu masētāju, paliek sauss. Virsējais kokvilnas slānis labi uzsūc mitrumu, bet apakšējais flīsa audums ir mīksts un patīkams pieskārieniem. Komplektā iekļautais smaganu masētājs 100 % izgatavots no silikona, nesatur bisfenolu A (BPA). Var mazgāt automātiskajā veļas mazgājamajā mašīnā.

Tīrīšana: pirms pirmās lietošanas reizes un regulāri lietojot, nomazgājiet smaganu masētāju ar siltu ūdeni, kam pievienots mazgāšanas līdzeklis, rūpīgi noskalojiet. Mazgājiet tikai ar tīrām rokām un uz tīrām virsmām. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā uz augšējā plaukta. Var sterilizēt elektriskajos un mikroviļņu krāsns sterilizatoros, kā arī vārot ūdenī. Krūšautiņu var mazgāt 30 °C temperatūrā. Nebaliniet. Var žāvēt automātiskajā veļas žāvētājā, saudzīgās žāvēšanas režīmā. Ja nepieciešams, var gludināt ar mēreni siltu gludekli. Nedrīkst tīrīt ķīmiski.

Uzmanību! Pirms katras lietošanas reizes pārbaudiet smaganu masētāju, vai tas nav bojāts, pamanot bojājumus, izmetiet to.

Bīstami! Nesieniet smaganu masētāju ap bērna kaklu, jo tas var radīt nožņaugšanās draudus. Neatstājiet bērnu bez uzraudzības, kad viņš lieto šo produktu.

Ražotājs: “Handi-craft company”, ASV.
Izplatītājs: UAB “Herba Humana”, Konstitucijos pr. 9-123, tālr.: (5) 2754127. Viļņa, Lietuva.

 

Additional Info
Atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Atsauksme "Krūšautiņš–kakla lakatiņš ar silikona smaganu masētāju, no 3 mēnešu vecuma"

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi