Silikona snīpīši OPTIONS pudelītēm, no 6 mēnešu vecuma
-50%

Parastā cena: €5,99

Special Price €3,00

Silikona snīpīši OPTIONS pudelītēm, no 6 mēnešu vecuma

Pieejamība: Ir noliktavā

Brand: Browns
Barcode: 072239309674

Parastā cena: €5,99

Special Price €3,00

Īss apraksts

Silikona snīpīši OPTIONS pudelītēm, no 6 mēnešu vecuma. Snīpīšus nedrīkst lietot kopā ar iekšējo gaisa cirkulācijas sistēmu. Piemēroti tikai DR. BROWN’S OPTIONS pudelītēm.
Apraksts

Detaļas

Lietošana: ievietojiet snīpīti pudelītes knupīša plastmasas turētāja daļā (knupīša vietā) no apakšas. Pastaipiet snīpīti uz abām pusēm un pārliecinieties, ka tas kārtīgi ievietots. Ielejiet pudelītē šķidrumu un rūpīgi uzskrūvējiet plastmasas turētāju ar snīpīti.

Tīrīšana: pirms pirmās lietošanas reizes 5 minūtes pavāriet ūdenī. Pēc katras lietošanas reizes izmazgājiet ar karstu ūdeni un mazgāšanas līdzekli, rūpīgi noskalojiet. Mazgājiet tikai ar tīrām rokām un uz tīrām virsmām. Var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā uz augšējā plaukta. Var sterilizēt elektriskajos un mikroviļņu krāsns sterilizatoros, kā arī vārot ūdenī.

Brīdinājums! Drošībai un veselībai: lietojiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Pastāvīga vai ilgstoša piena, sulu vai saldu dzērienu lietošana var bojāt zobus. Pirms barošanas vienmēr pārbaudiet ēdiena temperatūru. Snīpīša iekšpusei jābūt tīrai, nenosprostotai. Nesildiet mikroviļņu krāsnī, jo šķidrumos var veidoties karstas vietas. Neatstājiet tiešos saules staros vai karstu vietu tuvumā. Visas daļas glabājiet bērniem nepieejamā vietā. Pirms katras lietošanas reizes pārbaudiet, vai nav bojājumu, pamanot bojājumus, izmetiet bojāto daļu. Neatstājiet bērnu ar pudelīti gultiņā. Neļaujiet bērnam staigāt vai skriet ar pudelīti rokās. Nekad nelietojiet snīpīti māneklīša vai smaganu masētāja vietā.

 Ražotājs: “Handi-craft company”, ASV.
Izplatītājs: UAB “Herba Humana”, Konstitucijos pr. 9-123, tālr.: (5) 2754127. Viļņa, Lietuva.

Additional Info
Atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Atsauksme "Silikona snīpīši OPTIONS pudelītēm, no 6 mēnešu vecuma"

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi

Up Sells

You may also be interested in the following product(s).