II līmeņa knupīši pudelītēm ar platu kakliņu, no 3 līdz 6 mēnešu vecumam
-40%

Parastā cena: €6,96

Special Price €4,17

II līmeņa knupīši pudelītēm ar platu kakliņu, no 3 līdz 6 mēnešu vecumam

Pieejamība: Ir noliktavā

Brand: Browns
Barcode: 072239305218

Parastā cena: €6,96

Special Price €4,17

Īss apraksts

II līmeņa knupīši pudelītēm ar platu kakliņu, no 3 līdz 6 mēnešu vecumam. 2 silikona knupīši, paredzēti Dr. Brown‘s pudelītēm ar platu kakliņu. Bez bisfenola A (BPA).
Apraksts

Detaļas

Pirms pirmās lietošanas reizes: darbojieties tikai ar tīrām rokām un uz tīrām virsmām. Pavāriet knupīšus atvērtā katlā 5 minūtes. Vārot ilgāk, knupīši var tikt sabojāti. Pārliecinieties, ka knupīša caurumiņš ir tīrs.

Kopšana: knupīšus var sterilizēt elektriskajā vai mikroviļņu krāsns sterilizatorā, var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā uz augšējā plaukta.

Pirms katras lietošanas reizes: pastaipiet knupīti, lai pārliecinātos, ka tas neplīst. Nomainiet pret citu, ja parādījušās jebkādas nolietojuma pazīmes, plīsumi vai formas izmaiņas. Mazulis var ieelpot sīkās daļiņas, un tas var radīt nopietnas veselības problēmas. Izņemiet pudelītes knupīti no mutes, kad zīdainis vairs neēd.

Brīdinājums! Jūsu bērna drošībai un veselībai: knupīšus lietojiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Nekad nelietojiet pudeles knupīti māneklīša vietā. Pastāvīga vai ilgstoša šķidrumu dzeršana var bojāt zobus. Pirms barošanas vienmēr pārbaudiet pārtikas temperatūru. Neizvērsiet knupīti uz otru pusi. Jebkādu barošanas problēmu vai jautājumu gadījumā sazinieties ar savu ārstu.

Ražotājs: „Handi-craft company“, ASV.
Izplatītājs: UAB “Herba Humana”, Konstitucijos pr. 9-123, Viļņa, Lietuva.

Additional Info
Atsauksmes

Lietotāju atsauksmes

Atsauksme "II līmeņa knupīši pudelītēm ar platu kakliņu, no 3 līdz 6 mēnešu vecumam"

Uzrakstiet jūsu personīgo atsauksmi